Adapter audio/bluetooth GoldenLine FT150

Zyskaj bezprzewodową łączność

Dodaj moduł Bluetooth

Adapter bluetooth GÖTZE&JENSEN Goldenline FT150 to urządzenie, pozwoli Ci dodać moduł Bluetooth do urządzenia, które nie posiada takiej funkcji - np. radio samochodowe czy głośnik. Dzięki niemu prześlesz na nie sygnał dźwiękowy ze swojego telefonu czy tableta, by bezpiecznie prowadzić rozmowę w samochodzie albo cieszyć się ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś.

Do prawidłowego działania adaptera potrzebne jest źródło zasilania podłączone do gniazda USB oraz AUX.

Adapter audio/bluetooth GOTZE & JENSEN GoldenLine FT150 wyglad

Łączność Bluetooth 5.0

Ciesz się stabilnym połączeniem oraz niskim poborem mocy dzięki technologii Bluetooth 5.0. Adapter GÖTZE&JENSEN Goldenline FT150 został wyposażony w najnowszą wersję Bluetooth 5.0, która wyróżnia się stabilnym połączeniem oraz niskim poborem mocy, a także zasięgiem nawet do 5 metrów.

Adapter audio/bluetooth GOTZE & JENSEN GoldenLine FT150 bluetooth

Wbudowany mikofon

Zamień swoje zwykłe radio samochodowe w bezprzewodowy system audio! Adapter GÖTZE&JENSEN Goldenline FT150 może służyć jako samochodowy zestaw głośnomówiący dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Teraz wszystkie rozmowy, które prowadzisz za kierownicą, będą nie tylko bardzo wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Adapter audio/bluetooth GOTZE & JENSEN GoldenLine FT150 mikrofon

Wykonanie premium

Adapter GÖTZE&JENSEN Goldenline FT150 został wykonany z najwyższą dbałością i szczegóły. Pozłacana wtyczka nie tylko zapewnia najwyższej jakości dźwięk, ale także jest odporna na rdzę.

Adapter audio/bluetooth GOTZE & JENSEN GoldenLine FT150 wtyczka dzwiek

Zawartość opakowania

W zestawie z adapterem GÖTZE&JENSEN Goldenline FT150 znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Adapter audio/bluetooth GOTZE & JENSEN GoldenLine FT150 opakowanie

SPECYFIKACJA
Kolor
Czarny
Rodzaj
Adapter
Przeznaczenie
Odtwarzacze muzyczne
Stan produktu
Nie dotyczy
Liczba sztuk w opakowaniu
1
Materiał
Tworzywo sztuczne
Znak zgodności
Materiały do pobrania