Kabel RJ45 - RJ45 GÖTZE & JENSEN X-Line 5m

Prędkość Internetu kablowego

Przewód sieciowy

Kabel RJ-45 - RJ-45 GÖTZE & JENSEN X-Line, popularnie nazywany przewodem LAN czy skrętką, dedykowany jest do podłączenia urządzeń z interfejsem sieciowym do lokalnych sieci LAN oraz do Internetu. Świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. GÖTZE & JENSEN X-Line to kabel krosowany zakończony wtyczką typu RJ-45 - dzięki kablowi tego typu możesz połączyć ze sobą dwa komputery lub routery, a także komputer z routerem.

Kabel RJ-45 - RJ-45 XLINE internet

Najwyższa jakość

Przewód GÖTZE & JENSEN Xline należy do kategorii Cat 5E, co oznacza, że przesyła dane z prędkością aż do 1 Gbps. Otulina PCV, którą pokryto przewód, nie tylko zapewnia mu estetyczny wygląd, ale przede wszystkim chroni przewód przed uszkodzeniem. Pokrycie przewodu tym materiałem zapewnia również wyjątkową giętkość oraz sprawia, że przewód jest cienki i nie plącze się.

Kabel RJ-45 - RJ-45 XLINE wykonanie

SPECYFIKACJA
Długość [m]
5
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Szary
Typ
RJ-45 - RJ-45
Rodzaj
Kabel
Inne
Kategoria: 5e
Wtyczki
2x RJ-45 męski
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Przewody komputerowe

Współczesne komputery to coraz bardziej wydajne maszyn, aby w pełni wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, użytkownicy podłączają do nich kolejne akcesoria. Zdarza się, że dochodzi do sytuacji, w której konieczne jest zastosowanie odpowiednich adapterów i przejściówek. Właściwe przewody są dostępne w naszym sklepie.

Nowoczesne urządzenia elektroniczne podobnie jak sprzęt RTV korzystają głównie z nowych wersji popularnych standardów HDMI i DisplayPort. W większości komputerów stacjonarnych znajdziemy gniazda do komunikacji w ten sposób. Oprócz tego niekwestionowanym liderem w komunikowaniu ze sobą jednostki centralnej i urządzeń peryferyjnych jest wszechobecne złącze USB typu A.

Szukając odpowiednich przewodów komputerowych do podłączania kolejnych akcesoriów, warto poświęcić chwilę specyfikacji adapterów i przedłużek. Wybór najtańszego rozwiązania wyłącznie na podstawie zgodności gniazd wejściowych i wyjściowych może okazać się błędem. Do dobrych praktyk kupującego należy upewnienie się co do wersji obsługiwanego standardu oraz kierunku komunikacji, szczególnie w przypadku konektorów do monitorów starszego typu.