Powerbank GÖTZE & JENSEN X-Line 10000 mAh Czarny

Niezbędny na wyjeździe

Dodatkowe źródło energii

Powerbank XLINE 10000 mAh sprawdzi się nie tylko podczas wakacyjnego wyjazdu, ale także na pikniku z przyjaciółmi czy rowerowej wycieczce. Dzięki jego dużej pojemności - aż 10 000 mAh - swobodnie podładujesz nawet kilka urządzeń, np. 3 smartfony z baterią o pojemności 3000 mAh. Urządzenie zostało wykonane z trwałego tworzywa ABS, które jest odporne na wgniecenie i zarysowania.

Powerbank XLINE 10000 mAh Czarny wyglad front bok skos wytrzymalosc tworzywo abs

Ładuj jednocześnie!

Kilka urządzeń rozładowało się niemal jednocześnie? Nie martw się! XLINE 10000 mAh został wyposażony w 2 porty USB, dzięki czemu możesz ładować urządzenia jednocześnie. Kiedy zacznie wyczerpywać się prąd w powerbanku, powiadomi Cię o tym diodowy wskaźnik.

Powerbank XLINE 10000 mAh Czarny usb usb-c dioda

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz powerbanka XLINE 10 000 mAh znajdziesz także kabel microUSB i kabel USB-C oraz instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną.


SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie
Kabel USB - Micro USB
Pojemność nominalna [mAh]
10000
Gwarancja
24 miesiące
Prąd wyjściowy [A]
2
Liczba portów wyjściowych [szt]
3
Materiał wykonania
Tworzywo ABS
Kolor
Czarny
Kompatybilność
Uniwersalny
Czas ładowania [min]
250
Wysokość [mm]
140
Waga [g]
Brak danych
Grubość [mm]
15.6
Napięcie wyjściowe [V]
5
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Diodowy wskaźnik naładowania
USP_2
Do czterech cykli ładowania
Liczba portów microUSB
1
Liczba portów USB
2
Liczba portów USB typ C
0
Typ baterii
Litowo-polimerowa
Typ ładowania
Standard
Ładowanie indukcyjne
Nie
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Ładowarki przenośne – zapas energii w każdych warunkach

Baterie urządzeń mobilnych wytrzymują zaledwie kilka godzin intensywnego użytkowania. Niezależnie od tego, czy grasz w sieci z grupą znajomych, czy podróżujesz i korzystasz z map Google i GPS. Jeżeli trwa to kilka godzin, możesz być pewny, że uciszy cię zapasowy akumulator schowany w torbie lub kieszeni.

Ładowarki przenośne potocznie zwane Power Bankami, to nic innego jak spora bateria opakowana w solidne, dyskretne plastikowe pudełko. Dobierając pojemność Power Banku, warto rozważyć zakup modelu, który jest wyposażony w baterię większą niż nasz smartfon, w ten sposób zyskujemy zapas energii, który w razie potrzeby wystarczy nam na więcej niż jedno ładowanie. Jest niestety jeden warunek – Power Bank musi być w pełni naładowany.

Większość, o ile nie wszystkie ładowarki przenośne ładuje się dokładnie w ten sam sposób jak smartfon. Zazwyczaj do zestawu jest dołączona ładowarka, jednak jeżeli dostępne interfejsy power banku `pozwalają na to, to można śmiało korzystać z ładowarki do telefonu. Power Bank może służyć jako źródło energii także dla innych urządzeń niż smartfon. W ten sposób można z powodzeniem naładować tablet, kamerkę czy aparat fotograficzny.