Uchwyt GÖTZE & JENSEN CH400

Ekran w zasięgu wzroku

Uchwyt samochodowy XLINE CH400 został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie kierowców. Uchwyt jest przeznaczony do mocowania w kratce wentylacyjnej samochodu za pomocą trwałego klipsu, dzięki któremu pasuje do różnego rodzaju kratek. Odbieraj połączenia, korzystaj z nawigacji satelitarnej i jedź bezpiecznie!

Uchwyt samochodowy GOTZE & JENSEN CH400W wyglad front przyssawka

Jakość i bezpieczeństwo

Dzięki zastosowanej gumowej ochronie możesz mieć pewność, że uchwyt XLINE CH400W nie zarysuje kratki wentylacyjnej w Twoim samochodzie. Gustowne wykonanie z wytrzymałego tworzywa i wysokiej jakości metalowe wykończenia sprawiają, że fantastycznie wkomponuje się w design każdego samochodu.

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W tworzywo metalowe wykonczenia

Magnetyczne przyciąganie

XLINE CH400W świetnie sprawdzi się do każdego typu smartfona o wielkości do 7" - mocne magnesy stabilnie przytrzymają go na miejscu, nawet podczas jazdy po nierównych drogach. W zestawie znajdują się 2 blaszki mocujące, z których jedną należy przykleić do obudowy telefonu. Oprócz nich w zestawie znajdziesz także instrukcję obsługi z warunkami gwarancji.

Uchwyt samochodowy GÖTZE & JENSEN CH500W mocowanie przyssawka zaczep

SPECYFIKACJA
Kolor
Czarny
Rodzaj
Uchwyt samochodowy
Kompatybilność
Uniwersalny
Dedykowany model
Uniwersalny
Szerokość [mm]
65
Wysokość [mm]
75
Grubość [mm]
40
Miejsce montażu
Kratka wentylacyjna
USP_1
Do każdego typu smartfona o wielkości do 7"
USP_2
Mocowane w kratce wentylacyjnej samochodu
Rozstaw ramion [mm]
Nie dotyczy
Automatyczne otwieranie
Nie
Uchwyt grawitacyjny
Nie
Uchwyt magnetyczny
Tak
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Uchwyty samochodowe do urządzeń mobilnych

W wyposażeniu współczesnych, jak i nieco starszych samochodów cały czas brakuje dedykowanego miejsca na jeden z ważniejszych elementów dzisiejszego wyposażenia osobistego. Co prawda stosuje się funkcjonalne seryjne i montowane jako dodatkowe akcesoria zestawy hands free, ale cały czas brakuje uchwytu, w którym można położyć swój ulubiony smartfon.

Z uwagi na to warto zaopatrzyć się w jeden z dostępnych modeli ergonomicznych i komfortowych uchwytów samochodowych, przeznaczonych do nieinwazyjnego montażu na przedniej szybie. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w pojazdach, które nie zostały wyposażone w seryjną nawigację, radio z funkcją korzystania z aplikacji ze smartfona ani system zdalnej obsług telefonu.

Uniwersalnych uchwyt umieszczony w bezpiecznym punkcie w polu widzenia kierowcy znacznie podnosi komfort podczas korzystania z urządzenia mobilnego w samochodzie. Takie ustawienie pozwala w prosty sposób prowadzić rozmowy telefoniczne z wykorzystaniem opcji rozmowy na głośniku. Jednocześnie idealne usytuowanie ekranu, sprawdzi się świetnie podczas korzystania z aplikacji do nawigacji.