Uchwyt samochodowy GOTZE & JENSEN CH300

Nawigacja w zasięgu wzroku

Wygodnie korzystaj z nawigacji

Uchwyt samochodowy CH300 firmy XLINE to produkt o wysokiej jakości, który można stosować ze wszystkimi modelami smartfonów. Umieszczenie go na przedniej szybie gwarantuje komfort oraz możliwość korzystania z trybu głośnomówiącego czy nawigacji podczas jazdy. Zapewni Ci to komfort z zachowaniem bezpiecznego pola widzenia drogi.

Uchwyt samochodowy GOTZE & JENSEN CH300 opis

Łatwa instalacja uchwytu

Przyssawki, w które wyposażony jest uchwyt, dają Ci możliwość szybkiego i łatwego montażu na przedniej szybie. Dzięki temu nie będziesz miał problemu, by dowolnie zmieniać i dostosowywać położenie uchwytu w Twoim samochodzie.

Wykonanie i elastyczność sprawiają, że telefon przez cały czas osadzony jest solidnie w uchwycie. Bezpiecznie posłuży Ci podczas podróży i korzystania z nawigacji.

Uchwyt samochodowy GOTZE & JENSEN CH300 uchwyt

Regulowany rozstaw zacisku

Dzięki zastosowanemu zaciskowi, uchwyt jest kompatybilny z urządzeniami o przekątnej ekranu od 4 do 6,5 cala. Możesz zmieniać i dostosować regulację pod dowolny smartfon.

Uchwyt samochodowy GOTZE & JENSEN CH300 montaż

Co w zestawie?

W opakowaniu oprócz uchwytu na telefon XLINE CH300 znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Uchwyt samochodowy GOTZE & JENSEN CH300 opakowanie

SPECYFIKACJA
Kolor
Czarny
Rodzaj
Uchwyt samochodowy
Kompatybilność
Urządzenia o przekątnej ekranu 4 - 6.5 cala
Dedykowany model
Uniwersalny
Szerokość [mm]
Nie dotyczy
Wysokość [mm]
Nie dotyczy
Grubość [mm]
Nie dotyczy
Miejsce montażu
Przednia szyba
USP_1
Do każdego urządzenia o wielkości 4- 6,5"
USP_2
Możliwość dostosowania położenie uchwytu
Rozstaw ramion [mm]
65 - 92
Automatyczne otwieranie
Nie
Uchwyt grawitacyjny
Nie
Uchwyt magnetyczny
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Uchwyty samochodowe do urządzeń mobilnych

W wyposażeniu współczesnych, jak i nieco starszych samochodów cały czas brakuje dedykowanego miejsca na jeden z ważniejszych elementów dzisiejszego wyposażenia osobistego. Co prawda stosuje się funkcjonalne seryjne i montowane jako dodatkowe akcesoria zestawy hands free, ale cały czas brakuje uchwytu, w którym można położyć swój ulubiony smartfon.

Z uwagi na to warto zaopatrzyć się w jeden z dostępnych modeli ergonomicznych i komfortowych uchwytów samochodowych, przeznaczonych do nieinwazyjnego montażu na przedniej szybie. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w pojazdach, które nie zostały wyposażone w seryjną nawigację, radio z funkcją korzystania z aplikacji ze smartfona ani system zdalnej obsług telefonu.

Uniwersalnych uchwyt umieszczony w bezpiecznym punkcie w polu widzenia kierowcy znacznie podnosi komfort podczas korzystania z urządzenia mobilnego w samochodzie. Takie ustawienie pozwala w prosty sposób prowadzić rozmowy telefoniczne z wykorzystaniem opcji rozmowy na głośniku. Jednocześnie idealne usytuowanie ekranu, sprawdzi się świetnie podczas korzystania z aplikacji do nawigacji.