Ładowarka indukcyjna GÖTZE & JENSEN QIWC10WQC3-K Silver Line Czarny

Bez plątaniny przewodów

Większość z nas nie przepada za plątaniną kabli. Możemy jej uniknąć, wybierając opcje bezprzewodowe.

Teraz możesz mieć bezprzewodową ładowarkę do smartfona, której klasyczny, elegancki design świetnie wpasuje się w każdy wystrój wnętrza.

Ładowarka indukcyjna GÖTZE & JENSEN QIWC10WQC3-K Silver Line Czarny widok 1 zestaw front

Oszczędność i wygoda

Automatyczne ładowanie to duża wygoda. Wystarczy, że odłożysz telefon na ładowarkę i ładowanie rozpocznie się automatycznie.

Dodatkowy atut to fakt, że używając tej ładowarki oszczędzasz baterię smartfona. Proces ładowania jest odpowiednio zoptymalizowany, dzięki czemu wydłuża się żywotność baterii, a Ty oszczędzasz pieniądze.

Ładowarka indukcyjna GÖTZE & JENSEN QIWC10WQC3-K Silver Line Czarny widok 2 ogólny przód

Ładowarka Quick Charge 3.0

Do zestawu dołączony jest przewód USB - microUSB oraz ładowarka Quick Charge 3.0. Możesz je wykorzystać jako zasilacz, gwarantujący maksymalną prędkość ładowania, albo używać jako oddzielną ładowarkę przewodową.

Pamiętaj, żeby przed zakupem sprawdzić, czy Twój smartfon obsługuje ładowanie indukcyjne.

Ładowarka indukcyjna GÖTZE & JENSEN QIWC10WQC3-K Silver Line Czarny widok 3 ładowarka

SPECYFIKACJA
Moc [W]
10
Gwarancja
24 miesiące
Prąd wyjściowy [A]
1.0, 1.1
Rodzaj
Ładowarka indukcyjna
Napięcie wyjściowe [V]
5, 9
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Obsługuje ładowanie indukcyjne
USP_2
USB - micro USB, ładowarka Quick Charge 3.0
Kabel na wyposażeniu
Tak
Liczba portów wyjściowych
Nie dotyczy
Rodzaj zasilania
Micro USB
Szybkie ładowanie
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Nowoczesne i wygodne ładowarki indukcyjne

Rozwój technologii ładowania indukcyjnego sprawił, że funkcjonalność ta trafia do kolejnych urządzeń mobilnych. Dzisiaj, w ten sposób możemy ładować nie tylko popularne smartfony, ale także szereg urządzeń typu wearables.

Nowoczesne ładowarki indukcyjne dostępne są w wielu wersjach, różniących się pomiędzy sobą budową i przeznaczeniem. Do najpopularniejszych urządzeń tego typu należą ładowarki dedykowane do urządzeń mobilnych, w formie typowych podstawek pod smartfon. Z jednej strony takie urządzenia pozwala wygodnie przechowywać smartfon w domu lub w biurze, z drugiej jednocześnie ładując baterię.

Ładowarka indukcyjna to rozwiązanie niezwykle komfortowe. Brak konieczności podłączania przewodu sprawdzi się idealnie w sytuacji, gdy nie używamy telefonu. Najczęściej ładowarki indukcyjne wykorzystywane są jako akcesoria w sypialni, gdzie telefon może przez całą noc ładować się, a w razie potrzeby jest pod ręką, gotowy do użycia bez obawy o plączący się przewód lub w pracy.