Notatnik cyfrowy VOGEL WB585K Czarny

Idealny do szybkich notatek!

W domu i w podróży!

Notuj, rysuj, licz i… oszczędzaj papier. W notatniku czarnym elektronicznym VÖGEL WB585K w błyskawiczny sposób zrobisz szybką notatkę, szkic, listę zakupów i co tylko zechcesz! Jego wielokolorowy ekran reaguje na siłę dotyku, dzięki czemu możesz rysować linie o różnej grubości. Notatnik zużywa bardzo mało energii, więc możesz bez obaw wziąć go nawet w długą podróż.

Notatnik cyfrowy VÖGEL WB585B Niebieski wyglad

Funkcjonalne magnesy

Gdy już napiszesz, narysujesz i zanotujesz wszystko, co chcesz – możesz, dzięki wbudowanemu magnesowi, powiesić notatnik na przykład na lodówce. Jest idealny także dla studentów, uczniów i przedszkolaków. Rozwiązywanie zadań matematycznych i nauka pisania to teraz czysta zabawa i przyjemność.

Notatnik cyfrowy VÖGEL WB585B Niebieski wyglad

Uniwersalne zastosowanie

Notatnik cyfrowy VÖGEL WB585K ma wszechstronne zastosowanie. Jeśli często tworzysz krótkie notatki, to rozwiązanie dla Ciebie - nieważne, czym się zajmujesz. To rozwiązanie dla ludzi biznesu, projektantów, inżynierów, nauczycieli i lekarzy. Jego lekka konstrukcja oraz niskie zużycie energii pozwalają zabrać notatnik nawet w długą podróż.

Notatnik cyfrowy VÖGEL WB585B Niebieski wszechstronnosc lekkosc

Zabawa przez naukę

Rozwijaj zdolności swoich dzieci, takie jak pisanie, liczenie oraz rysowanie. Na notatniku cyfrowym VÖGEL WB585K możesz bez końca pisać i szybko usuwać zapiski czy rysunki za pomocą przycisku szybkiego czyszczenia, więc jest doskonały do nauki i ćwiczeń.

Notatnik cyfrowy VÖGEL WB585B Niebieski nauka

Rodzinna tablica ogłoszeń

Zostawiaj wiadomości dla swoich bliskich w domu. Dzięki magnesowi możesz zamocować notatnik VÖGEL WB585K np. na lodówce, gdzie będą dostępne dla każdego. Ekran LCD o przekątnej 8,5" pozwala na zostawienie wielu notatek!

Notatnik cyfrowy VÖGEL WB585B Niebieski notatki specyfikacja

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz notatnika cyfrowego VÖGEL WB585K znajduje się pióro ze sznurkiem zabezpieczającym, bateria oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Notatnik cyfrowy VÖGEL WB585B Niebieski zawrtosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Piórko
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Zasilanie
Bateryjne
Waga [kg]
0.11
Przekątna ekranu [cal]
8.5
Szerokość [mm]
145
Wysokość [mm]
220
Głębokość [mm]
4.5
Dodatkowe informacje
Wbudowany uchwyt na pióro, Wbudowany magnes
Obszar roboczy [mm]
175 x 125
Przyciski
Przycisk szybkiego czyszczenia
Znak zgodności