Filtr węglowy MILLA HOME AP302

Filtr katalityczno-węglowy FPC AP302 przechwytuje i rozkłada formaldehydy, amoniak, lotne związki organiczne oraz siarkowodór.

 

Przechwytuje również niebezpieczne chemikalia: benzen, toluen i azotany oraz skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy: dymu, substancji organicznych oraz trudne do zwalczenia zapachy pochodzenia chemicznego.

 

Regularna wymiana filtrów to bardzo ważny element prawidłowej eksploatacji oczyszczacza powietrza. Zbyt długo używane filtry tracą swoje właściwości i zmniejszają wydajność urządzenia. Dla prawidłowej pracy oczyszczacza ważne jest, by za każdym razem wymieniać obydwa filtry.

 

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Typ
Węglowy
Rodzaj
Filtr
Przeznaczenie
Do oczyszczaczy
Liczba sztuk
1
Kompatybilność
Milla Home FPC AP302, Milla Home AP302W
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Akcesoria sezonowe

Tworzymy nasze produkty i udostępniamy je we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji po to, aby ich użytkownicy mogli cieszyć się każdą chwilą niezależnie od aktualnie wykonywanych czynności. W związku z tym przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów sezonowych, które pozwalają jeszcze lepiej przygotować urządzenia do wymagań, jakim muszą sprostać w kolejnych sezonach.

Jednym z ważniejszych aspektów wpływających na komfort domowników o każdej porze roku jest jakość powietrza. Biorąc to pod uwagę, do perfekcji dopracowaliśmy ofertę filtrów do nawilżaczy powietrza, które są najskuteczniejszym sposobem na skuteczne oczyszczanie powietrza w domowych warunkach. W podobny sposób przygotowaliśmy ofertę do innych użytkowanych sezonowo urządzeń i akcesoriów z naszej oferty.

W naszym sklepie oprócz filtrów do nawilżaczy powietrza dostępnych jest szereg przyborów i akcesoriów przeznaczonych do okresowej konserwacji oferowanych urządzeń. Wysoka jakość i dostępność komponentów serwisowych sprawia, że użytkownik może cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego sprzęty przez cały rok.