Kabel USB A - USB B X-Line 1.8m

Łączność i zasilanie dla różnych urzadzeń

Naładuj lub podłącz

Kabel USB – USB Typ-B GÖTZE & JENSEN Xline to świetnej jakości przewód, który idealnie pasuje do całego szeregu urządzeń z wejściem typu USB B. Za jego pomocą możesz między innymi podłączyć do komputera skaner lub drukarkę. Kabel został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a do tego jest w pełni kompatybilny z USB 2.0.

Kabel USB - USB Typ-B XLINE port

SPECYFIKACJA
Długość [m]
1.8
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Typ
USB - USB Typ-B
Rodzaj
Kabel
Inne
Brak
Wtyczki
USB 2.0 męski, USB Typ-B męski
Stan produktu
Nie dotyczy
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Przewody komputerowe

Współczesne komputery to coraz bardziej wydajne maszyn, aby w pełni wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, użytkownicy podłączają do nich kolejne akcesoria. Zdarza się, że dochodzi do sytuacji, w której konieczne jest zastosowanie odpowiednich adapterów i przejściówek. Właściwe przewody są dostępne w naszym sklepie.

Nowoczesne urządzenia elektroniczne podobnie jak sprzęt RTV korzystają głównie z nowych wersji popularnych standardów HDMI i DisplayPort. W większości komputerów stacjonarnych znajdziemy gniazda do komunikacji w ten sposób. Oprócz tego niekwestionowanym liderem w komunikowaniu ze sobą jednostki centralnej i urządzeń peryferyjnych jest wszechobecne złącze USB typu A.

Szukając odpowiednich przewodów komputerowych do podłączania kolejnych akcesoriów, warto poświęcić chwilę specyfikacji adapterów i przedłużek. Wybór najtańszego rozwiązania wyłącznie na podstawie zgodności gniazd wejściowych i wyjściowych może okazać się błędem. Do dobrych praktyk kupującego należy upewnienie się co do wersji obsługiwanego standardu oraz kierunku komunikacji, szczególnie w przypadku konektorów do monitorów starszego typu.