Uchwyt samochodowy Silver Line QIWCC10W-K

Uchwyt samochodowy pozwala cieszyć się wszystkimi funkcjami telefonu podczas jazdy. System mocowania przyssawki umożliwia łatwą i szybką instalację. Regulowana podpórka zwiększa kompatybilność z każdym modelem smartfona.

SPECYFIKACJA
Kolor
Czarny
Rodzaj
Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną
Kompatybilność
Uniwersalny
Dedykowany model
Uniwersalny
Szerokość [mm]
Brak danych
Wysokość [mm]
Brak danych
Grubość [mm]
Brak danych
Miejsce montażu
Przednia szyba
USP_1
Przyssawka umożliwia łatwą instalację
USP_2
Kompatybilny z każdym modelem smartfona
Rozstaw ramion [mm]
Brak danych
Automatyczne otwieranie
Nie
Uchwyt grawitacyjny
Tak
Uchwyt magnetyczny
Nie
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Uchwyty samochodowe do urządzeń mobilnych

W wyposażeniu współczesnych, jak i nieco starszych samochodów cały czas brakuje dedykowanego miejsca na jeden z ważniejszych elementów dzisiejszego wyposażenia osobistego. Co prawda stosuje się funkcjonalne seryjne i montowane jako dodatkowe akcesoria zestawy hands free, ale cały czas brakuje uchwytu, w którym można położyć swój ulubiony smartfon.

Z uwagi na to warto zaopatrzyć się w jeden z dostępnych modeli ergonomicznych i komfortowych uchwytów samochodowych, przeznaczonych do nieinwazyjnego montażu na przedniej szybie. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w pojazdach, które nie zostały wyposażone w seryjną nawigację, radio z funkcją korzystania z aplikacji ze smartfona ani system zdalnej obsług telefonu.

Uniwersalnych uchwyt umieszczony w bezpiecznym punkcie w polu widzenia kierowcy znacznie podnosi komfort podczas korzystania z urządzenia mobilnego w samochodzie. Takie ustawienie pozwala w prosty sposób prowadzić rozmowy telefoniczne z wykorzystaniem opcji rozmowy na głośniku. Jednocześnie idealne usytuowanie ekranu, sprawdzi się świetnie podczas korzystania z aplikacji do nawigacji.