Filtr CF001G (2 szt.)

Neatralizacja zapachów

Filtry węglowe GÖTZE & JENSEN CF001G to niezbędne akcesorium, jeśli Twój okap nie ma odprowadzenia do przewodu wentylacyjnego i korzystasz z niego w trybie pochłaniacza. Zawarty w nich węgiel aktywny bardzo dobrze neutralizuje zapachy, co docenią szczególnie osoby, które często gotują. Filtr jest banalnie prosty w montażu, wystarczy umieścić go na obudowie turbiny.

Filtry dedykowane są do okapów GÖTZE & JENSEN Opakowanie zawiera 2 sztuki. ZESTAW FILTRÓW WĘGLOWYCH GOTZE & JENSEN CF001G dwie sztuki działanie montaz


SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Rodzaj produktu
Filtr węglowy
Przeznaczenie
VH690, VH660, VH490, VH460
Stan produktu
Nie dotyczy
Liczba sztuk w komplecie
2
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Akcesoria do okapów kuchennych

Pochłanianie setek metrów sześciennych na godzinę gorącego powietrza nasyconego oparami pary wodnej i tłuszczu to podstawowa funkcjonalność okapów kuchennych. Dzięki skutecznym filtrom i wentylacji niezależnie od tego, jak intensywny aromat wydzielają przygotowywane potrawy, w kuchni i jej otoczeniu panuje normalny mikroklimat, którego nie zakłócają nie do końca pożądane zapachy przypalonych dań i tłuszczu.

Zastosowanie wydajnych okapów kuchennych pozwoliło jednocześnie znacznie ograniczyć rozprzestrzenianie się w powietrzu zanieczyszczeń w postaci drobinek tłuszczu i kurzu, które w intensywnie użytkowanych, niefiltrowanych pomieszczeniach tego typu osiadają na meblach i wszystkich zewnętrznych elementach wyposażenie i przyborach. Mając na uwadze ograniczoną żywotność akcesoriów takich jak filtry do okapów i pochłaniaczy, warto zaopatrzyć się we właściwe filtry zamienne, dostępne w ofercie naszego sklepu.

W przypadku okresowej konserwacji okapu można także rozważyć uzupełnienie oświetlenia. Wymieniając przepalone żarówki użytkownik może zmienić nieco aranżację przestrzeni poprzez zastosowanie kompletu nowych lamp o innej temperaturze barwowej. W ramach akcesoriów do okapów dostarczamy także nowe piloty zdalnego sterowania, idealne do kierowania złożonym systemem kuchennej wentylacji.