Młynek do kawy CG500X

Idealny pomocnik w Twojej kuchni!

Błyskawiczne mielenie

Młynek do kawy GÖTZE & JENSEN CG500X działa z mocą aż 150 W, dzięki czemu ziarna zostaną zmielone, zanim się obejrzysz. Przeźroczysta pokrywka pozwala w pełni kontrolować proces mielenia, by można było dostosować jej grubość do własnych preferencji. Doskonała poranna kawa będzie gotowa szybciej, niż myślisz!

Młynek do kawy GÖTZE & JENSEN CG500X Inox 150W elektryczny

Ponadczasowa klasyka

Elegancka obudowa ze szlachetnej stali nierdzewnej sprawia, że młynek GÖTZE & JENSEN CG500X doskonale wpasuje się w wystrój każdej kuchni, zarówno nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej. Dzięki niej młynek jest bardziej odporny na uszkodzenia, przez co dłużej Ci posłuży.

Młynek do kawy GÖTZE & JENSEN CG500X Inox 150W elektryczny obudowa stal nierdzewna

Doskonałe ostrze

Zastosowane w młynku GÖTZE & JENSEN CG500X wysokiej jakości ostrze ze stali szlachetnej jest trwałe i niezawodne. Z łatwością zmieli nie tylko każdy rodzaj kawy, ale także np. zioła i przyprawy takie jak: pieprz, cukier, cynamon, suszona papryka, chili czy ziarna kolendry.

Młynek do kawy GÖTZE & JENSEN CG500X Inox 150W elektryczny ostrze stal nierdzewna

Bezpieczna praca

Młynek GÖTZE & JENSEN CG500X został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwu użytkowania. Dbają o to bezpieczna konstrukcja pokrywki, która chroni przez przypadkowym otwarciem oraz zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, dzięki któremu urządzenie nie włączy się niespodziewanie.

Młynek do kawy GÖTZE & JENSEN CG500X Inox 150W elektryczny pokrywa

Co w pudełku?

W opakowaniu razem z młynkiem do kawy GÖTZE & JENSEN CG500X znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Młynek do kawy GÖTZE & JENSEN CG500X Inox 150W elektryczny zawartosc opakowania

SPECYFIKACJA
Moc [W]
150
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Inox
Typ
Do kawy
Rodzaj
Elektryczny
Zabezpieczenia
Zabezpieczenie przed pracą bez pokrywy
Regulacja stopnia mielenia
Nie
Rodzaj noża
Dwuskrzydłowy
Stan produktu
Nie dotyczy
USP_1
Wysokiej jakości ostrze - dokładne mielenie
USP_2
Zabezpieczenie przed pracą bez pokrywy
Pojemność [g]
60
Praca pulsacyjna (udarowa)
Nie
Rodzaj mechanizmu
Noże
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Akcesoria do ekspresów ciśnieniowych i przelewowych

Parzenie ulubionej kawy czy herbaty wymaga specjalnych przygotowań. Nie jest tajemnicą, że najlepszy aromat i smak ma kawa świeżo zmielona, a najlepsze mleko do kawy czy herbaty przygotowuje się w specjalnie przygotowanych do tego celu naczyniach, czyli w spieniaczach do mleka.

Warto wiedzieć, że dobry młynek do kawy, to nie tylko urządzenie do szybkiego mielenia kawy na drobny pył. Wręcz przeciwnie. Proces mielenia ziaren ma znaczny wpływ na smak przygotowanego naparu. Wprawni kawosze, nie tylko bariści często miesiącami dopracowują procedurę parzenia ulubionej kawy. Grubość granulatu lub jak kto woli, stopień zmielenia kawy przekłada się na przebieg procesu parzenia, podobnie jak gęstość kawy (stopień ubicia w sitku) oraz czas i temperatura parzenia.

Dobry młynek powinien umożliwić uzyskanie zarówno drobno, jak i grubo zmielonej kawy do parzenia. Poza tym warto wybrać urządzenie, które dobrze wygląda, jest poręczne i niezawodne, dokładnie tak jak młynki w naszej ofercie. Inwestując w młynek nie warto rezygnować ze spieniacza, w końcu nie zawsze wszyscy piją tylko i wyłącznie czarną kawę. Spieniacz okaże się idealny podczas eksperymentów z latte i cappuccino.