Kabel HDMI-HDMI X-Line 5 m

Opis produktu

Kabel HDMI-HDMI GÖTZE & JENSEN X-Line 5 m

 

Kabel HDMI przekazujący treści filmowe i obrazy, programy telewizyjne i gry o jakości HD, a także obsługuje wszystkie funkcje systemu kina domowego oraz konsoli do gier w tym odtwarzanie sygnałów 3D oraz 4K.

Pokaż całość
SPECYFIKACJA
Długość [m]
5
Typ
HDMI - HDMI
Rodzaj
Kabel
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Przewody audio – video

Nowoczesny sprzęt audio-video to obowiązkowe wyposażenie każdego domowego centrum rozrywki. W wielu przypadkach uzyskanie najlepszej dostępnej jakości dźwięku i obrazu wymaga łączenia ze sobą kolejnych akcesoriów. Najczęściej korzystamy w tym celu z popularnych interfejsów HDMI, ale nie zawsze.

Coraz częściej podłączanie kolejnych akcesoriów, takich jak konsola do gry, zestaw kina domowego czy komputer zmusza użytkowników do sięgania po kolejne niezagospodarowane do tej pory porty w ich urządzeniach. W takich przypadkach potrzebne są dobrej jakości przewody, pozwalająca adaptować sygnał z jednego interfejsu na drugi. W naszym sklepie dostępne są wszystkie popularne rozwiązania tego typu.

Szukając odpowiedniego przewodu, warto zwrócić uwagę nie tylko na jakość i estetykę wykonania, ale także na wersję standardu, jaki obsługuje. Pozorna oszczędność na tym etapie może kosztować użytkownika utratę możliwości korzystania z najlepszej dostępnej rozdzielczości pomimo doskonałego sprzętu audio vide. Dobrze jest zdawać sobie sprawę, że kolejne wersje standardów złączy HDMI i DisplayPort oferują coraz lepszy transfer. Jeżeli chcesz uzyskać obraz w 4K sprawdź, czy twój kabel sprosta takiej ilości danych.