Końcówka szczoteczki STH3 (2 sztuki)

Dobierz dedykowaną końcówkę

Dokładne czyszczenie

Końcówki do szczoteczki GÖTZE & JENSEN Deeply idealnie sprawdzają się do dokładnego usuwania płytki nazębnej. Dzięki nim łatwo zadbasz o higienę jamy ustnej i piękny, biały uśmiech.

Końcówki pasują do szczoteczek GÖTZE & JENSEN ST700, ST900. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

Końcówka szczoteczki GÖTZE & JENSEN DAILY STH1 (2 sztuki) wyglad

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Końcówka do szczoteczki sonicznej
Seria
Nie dotyczy
Liczba szt.
2
Miękkość włosia
Normalne
Współpracuje z produktem
Götze & Jensen ST700, Götze & Jensen ST900
Zalety
Czyszczenie płytki nazębnej
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Akcesoria do szczoteczek

Nikogo chyba nie dziwi, że końcówka do szczoteczki elektrycznej nie jest wieczna. Co jakiś czas wymaga wymiany z uwagi na normalne zużycie, tak jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych szczoteczek do mycia zębów metoda tradycyjną.

W naszej ofercie dostępne są zestawy końcówek do wszystkich typów oferowanych w naszym sklepie szczoteczek. Oferowane produkty to oryginalne wyposażenie, w związku z tym nie ma zagrożenia, że nie będą kompatybilne ze złączem szczoteczki Goetze & Jensen.

Wybierając akcesoria do szczoteczki w postaci końcówki czyszczącej, warto zwrócić uwagę na gęstość i twardość szczoteczki. Odpowiednio dobrana końcówka powinna skutecznie czyścić zęby bez negatywnego wpływu na dziąsła. Ewentualne podrażnienie dziąseł dotychczas użytkowana szczoteczką może świadczyć o tym, że jest ona zbyt twarda. W takich okolicznościach skutecznym rozwiązaniem jest zakup nowych końcówek z miękkimi szczoteczkami. Podczas zakupu warto także zwrócić uwagę na kształt szczoteczki. Dobranie odpowiedniego może nie tylko zwiększyć komfort podczas zabiegu czyszczenia, ale także znacznie podnieść jego skuteczność.