Końcówka szczoteczki STH2 (2 sztuki)

Dobierz dedykowaną końcówkę

Dla wrażliwych zębów

Końcówki do szczoteczki GÖTZE & JENSEN Sensitive idealnie sprawdzają się do codziennego szczotkowania zębów. Miękkie włosie umożliwia delikatne, a zarazem dokładne czyszczenie, przez co łatwo zadbasz o higienę jamy ustnej.

Końcówki pasują do szczoteczek GÖTZE & JENSEN ST700, ST900. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

Końcówka szczoteczki GÖTZE & JENSEN Sensitive STH1 (2 sztuki) wyglad

SPECYFIKACJA
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Biały
Liczba szt.
2
Miękkość włosia
Normalne
Współpracuje z produktem
Götze & Jensen ST700, Götze & Jensen ST900
Zalety
Idealna dla zębów wrażliwych
Znak zgodności
Poradnik eksperta
Akcesoria do szczoteczek

Nikogo chyba nie dziwi, że końcówka do szczoteczki elektrycznej nie jest wieczna. Co jakiś czas wymaga wymiany z uwagi na normalne zużycie, tak jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych szczoteczek do mycia zębów metoda tradycyjną.

W naszej ofercie dostępne są zestawy końcówek do wszystkich typów oferowanych w naszym sklepie szczoteczek. Oferowane produkty to oryginalne wyposażenie, w związku z tym nie ma zagrożenia, że nie będą kompatybilne ze złączem szczoteczki Goetze & Jensen.

Wybierając akcesoria do szczoteczki w postaci końcówki czyszczącej, warto zwrócić uwagę na gęstość i twardość szczoteczki. Odpowiednio dobrana końcówka powinna skutecznie czyścić zęby bez negatywnego wpływu na dziąsła. Ewentualne podrażnienie dziąseł dotychczas użytkowana szczoteczką może świadczyć o tym, że jest ona zbyt twarda. W takich okolicznościach skutecznym rozwiązaniem jest zakup nowych końcówek z miękkimi szczoteczkami. Podczas zakupu warto także zwrócić uwagę na kształt szczoteczki. Dobranie odpowiedniego może nie tylko zwiększyć komfort podczas zabiegu czyszczenia, ale także znacznie podnieść jego skuteczność.