Wideorejestrator S-Line DC201

Wideorejestrator S-LINE DC201

Wideorejestrator i kamerka internetowa w jednym? Tak, to możliwe, dzięki wideorejestratorowi S-LINE DC201! Ten rejestrator jazdy to "trzecie oko" kierowcy - pozwala rejestrować przebieg podróży, nagrywając materiał w wysokiej rozdzielczości. Jeśli szukasz dobrej jakości wideorejestratora w przystępnej cenie, ten sprzęt spełni Twoje oczekiwania.

Wideorejestrator S-LINE DC201 opis cechy funkcje specyfikacja parametry

Parametry techniczne

Wideorejestrator S-LINE DC201 to urządzenie, dzięki któremu można w trybie ciągłym nagrywać wszystko, co dzieje się przed maską samochodu, a jednocześnie obserwować bieżące wydarzenia na dużym wyświetlaczu o przekątnej 2,4". Wysoka rozdzielczość 1280x720 px zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu, dzięki czemu nagrany materiał będzie czytelny i dostarczy niepodważalnych dowodów na przebieg wydarzeń.

Wideorejestrator S-LINE DC201 rozdzielczość obraz jakość

zapis

Obraz nagrywany jest w pętli wraz z datą i czasem, a archiwizuje się na karcie pamięci o pojemności maksymalnie 32 GB. Ta funkcja pozwala przechowywać bieżące nagrania, a kiedy miejsce na nośniku skończy się, najstarsze z nagrań są nadpisywane nowymi.

Wideorejestrator S-LINE DC201 zapis zapętlenie karta sd

Tryb nocny

Za jakość nagrań odpowiada nie tylko wysoka rozdzielczość, ale również stałoogniskowy obiektyw, który pozwala nagrywać dobrej klasy obraz, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dodatkowo wideorejestrator S-LINE DC201 został wyposażony w nocny tryb nagrywania, dlatego działa zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz, nagrywając nie tylko obraz ale i dźwięk, rejestrowany za pomocą czułego mikrofonu.

Wideorejestrator S-LINE DC201 nocne nagrywanie obiektyw obraz

Łatwy montaż

Urządzenie zasilane jest przez ładowarkę samochodową, a mocuje się je za pomocą łatwego w obsłudze uchwytu prosto na przedniej szybie. Taki sposób montażu pozwala bez przeszkód używać wideorejestratora w każdym pojeździe, którym aktualnie porusza się kierowca.

Wideorejestrator S-LINE DC201 montaż ładowanie bateria

Funkcja kamerki internetowej

Urządzenie jest niewielkie, ale praktyczne. Inwestując w ten wideorejestrator, w niskiej cenie można otrzymać funkcjonalny rejestrator jazdy, który w wolnej chwili można wykorzystać jako kamerkę internetową do rozmowy z rodziną lub znajomymi. Wystarczy użyć kabla USB i podłączyć urządzenie do swojego komputera.

Wideorejestrator S-LINE DC201 kamerka internetowa komputerowa usb

Co w pudełku?

W opakowaniu oprócz wideorejestratora S-LINE DC201 znajdziesz uchwyt, ładowarkę samochodową oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Wideorejestrator S-LINE DC201 kamerka internetowa komputerowa usb

SPECYFIKACJA
Funkcje dodatkowe
Datownik, Automatyczne nagrywanie, Nagrywanie w pętli
Załączona dokumentacja
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie
Uchwyt, Ładowarka samochodowa
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Zasilanie
Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy
Stabilizacja obrazu
Nie
Wi-Fi
Nie
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów
1280 x 720
Przekątna ekranu LCD [cal]
2.4
Kąt widzenia [stopnie]
120
Tryb nocny
Tak
GPS
Nie
Mikrofon
Tak
Szerokość [mm]
Brak danych
Wysokość [mm]
Brak danych
Grubość [mm]
Brak danych
Stan produktu
Nie dotyczy
HDMI
Nie
AV
Nie
Pamięć wbudowana
Brak
Detekcja Ruchu
Tak
Zoom cyfrowy
Nie
Wielkość zoomu cyfrowego
Nie dotyczy
Rozdzielczość czujnika
0.3 mln pikseli
Obiektyw
Stałoogniskowy
Maksymalna rozdzielczość zdjęć
Brak danych
Format zapisu plików
AVI
Obsługiwane karty pamięci
microSD
Dotykowy ekran LCD
Nie
Przetwornik
Brak danych
USB
miniUSB
Znak zgodności
Materiały do pobrania
Poradnik eksperta
Wideorejestrator samochodowy

Rejestrator wideo to coraz częściej spotykany element niestandardowego wyposażenia dodatkowego, który kierowcy lub firm montują w swoich samochodach. Ideą rejestrowania okoliczności na drodze podczas jazdy jest zapewne troska o poziom bezpieczeństwa na drogach publicznych. W wielu przypadkach inwestycja w wideorejestrator jest podyktowana także zasadą ograniczonego zaufania, o której szerzej mówi się na kursach jazdy. Zapis z takiego urządzenia może służyć wyjaśnieniu okoliczność zdarzeń drogowych i wyjaśnieniu sytuacji spornych.

Dobry wideorejestrator to urządzenie kompaktowe, które bez problemu można zainstalować w okolicy lusterka wstecznego. W specyfikacji tego typu sprzętu powinny znaleźć się elementy takie jak:

  1. matryca o dobrej rozdzielczość,
  2. szerokokątny obiektyw,
  3. wyświetlacz LCD,
  4. ładowarka samochodowa,
  5. uchwyt do montażu na szybie.

Dobry wideorejestrator jest przystosowany do zapisu wideo w warunkach nocnych. Urządzenia te mają wbudowana pamięć i system operacyjny pozwalający na automatyczne nadpisywanie nagrań. W razie potrzeby lub chęci rozszerzenia dostępnej pamięci można zastosować kartę SD.